Registrerade ledare

Registrera er som ledare här för att kunna anmäla boxare. Tävlingsansvarig tar konakt innan match bokas.

Finns inte er klubb med så registrerar ni den under fliken klubbar.

PIN-kod är en fyrsiffrig kod ni väljer själva för att senare kunna ändra era uppgifter.

 

 

 

Namn

Sign.

Klubb

Telefon

E-post

Carina Sihlen

CS

if linnea boxning

0702669985

carina.sihlen@linneaboxning.se

Håkan Pettersson

Hp

Bk Köping

0765559767

hakpett.hkp@gmail.com

Ismael Taki

IT

Örebro Bk

0737020017

Jan Eliasson

J e

Tifa bc

0703687797

Jan@tifbc.se

Jimmy Björketidt

JB

Gripen BK

0760078100

jb@gripenboxning.se

Joachim Storm

Js

Klockets BK Norrköping

0709968022

Joakimstormen@gmail.com

Jonas Hjelm

JHM

NBK Akilles

0733613314

jonas@nbkakilles.se

Krister Segerberg

KS

BKÖster

0704037932

k43@hotmail.se

Mathias Svensson

MS

BK30 Motala

0736472932

motalaboxningsklubb@gmail.com

Michael

MM

Majorna BK

0735093622

Mika Heikkinen

MH

Katrineholms Bk

0765896957

mika.heikkinen@hotmail.com

Mikael Broman1

MB

BS-Tor

0707923379

mikael.broman@mbsaljteknik.nu

Stefan Nordin

SN

BK Kelly

0708777562

Therese Andersson

ThAnd

Eskilstuna Boxningsklubb

0762737097

Ebk_boxning@hotmail.com

Vido Ratkovic

VR

Haninge BK

0707880101

vido@haningebk.com